[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

معاون توسعه امور ورزش: ورزشکاران نابینا و کم‌بینای فارس توانمندی زیادی در کشور دارند، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه امور ورزش اداره کل گفت : ورزشکاران نابینا و کم بینای استان فارس با کسب موفقیتهای ارزشمند که در مسابقات مختلف بین المللی، توانمندی زیادی برای کسب توفیقات بیشتر را در کشور دارند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، سید اسلام موسوی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان با اشاره به اینکه ورزشکاران نابینا و کم بینای فارس تاکنون افتخارات زیادی در مسابقاتی همچون آسیایی و پاراالمپیک در رشته هایی مانند فوتبال و دومیدانی کسب کرده‌اند گفت: ورزشکاران نابینا و کم بینای فارس در بخش انفرادی دارای توانایی و استعداد بالایی در بیشتر رشته‌های ورزشی هستند؛ به طوری که درتیم‌های ملی همواره نمایندگانی از استان فارس حضور دارند. در بخش تیمی هم فارس در سال‌های نه چندان دور بسیار موفق بود اما در سالهای اخیر متاسفانه به دلایلی همچون نبود ثبات مدیریتی موفق نبوده ایم که امیدواریم با مدیریت جدید به جایگاه واقعی خود که بالاترین رتبه‌هاست، دست یابیم.
وی افزود: مجمع هیئت وظایفی دارد که می‌بایست بر اساس آن تمامی امور انجام شود. تمامی تصمیم‌گیری‌ها می‌بایست به صورت جمعی و با نظر تمامی اعضا صورت گیرد تا همگی در موفقیت هیئت سهیم باشند و برای رسیدن به موفقیت مشارکت بیشتری از خود نشان دهند.
موسوی خاطر نشان کرد: ریاست جدید هیئت نابینایان و کم بینایان می‌بایست به شهرستان ها توجه خاصی داشته و دائماً از شهرستان ها بازدید نماید؛ زیرا ورزشکاران موفقی در شهرستان ها وجود دارد که می‌بایست به آنها کمک شود و در رفع مشکلاتشان تلاش نماید، همچنین باید با سایر ادارات دولتی و خصوصی همچون بهزیستی ارتباطات قوی‌تری برقرار شود تا بتوان از امکانات و کمک‌های آنها بهره برد.
سید محمد رضا هاشمی نژاد که پس از اعلام انصراف تمامی نامزد‌های پست ریاست هیئت تنها نامزد این انتخابات شد و با حداکثر آرا به عنوان رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان فارس انتخاب شد در تشریح برنامه‌های چهارساله خود گفت: ما نمی خواهیم همواره دستمان جلوی اداره ورزش و جوانان دراز باشد و از آنها انتظار کمک داشته باشیم بلکه سعی داریم با برنامه ریزی از سایر بخش‌های دولتی و خصوصی حمایت هایی را جذب نماییم، همچنین چشم اندازی تدوین کرده ایم که در آن شیراز در افق 1400 شهر نمونه نابینایان در جهان شود و برای رسیدن به این موفقیت تمامی دستگاه های دولتی باید با ما همکاری نمایند؛ زیرا هدف ما در هیئت تنها رسیدگی به امور ورزشی نابینایان و کم بینایان نیست بلکه سعی داریم مشکلات تمامی نابینایان را در تمامی زمینه‌ها برطرف نماییم و آنها را به خودباوری برسانیم.
هاشمی نژاد خاطر نشان شد: سعی داریم به شهرستان‌ها توجه بیشتری داشته باشیم و در حوزه بانوان هم برنامه هایی برای توسعه ورزش آنها داریم که برای رسیدن به این اهداف باید تمامی اعضای مجمع در طول سال فعال باشند و همواره همکاری خوبی با هیئت داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی