[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان فارس انتخاب شد، روزنامه شیراز نوین

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان فارس پنج شنبه 14بهمن در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان فارس با حضور اعضای مجمع برگزار شد و رئیس این هیئت برای مدت چهار سال برگزیده شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در این مجمع سید اسلام موسوی معاون توسعه امور ورزش، اشرف قریشی معاون امور ورزش بانوان، نمایندگان آموزش و پرورش، باشگاه‌ها، شهرستان‌ها، ورزشکاران، مربیان، داوران، کارشناسان ورزشی و کاندیداها حضور داشتند. پس از اعلام برنامه کاندیدای مورد نظر رأی گیری انجام شد و در نتیجه سید محمدرضا هاشمی نژاد با کسب 11رأی از مجموع 14رأی مأخوذه برای مدت 4سال به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان فارس انتخاب شد.
در این جلسه پس از تلاوت آیات قرآن مجید و معرفی اعضای مجمع سید اسلام موسوی معاون توسعه امور ورزش به بیان مطالبی در مورد روند برگزاری مجامع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی پرداخت و سپس کاندیدا‌ها برنامه‌های خود را اعلام کردند. ضمن اینکه احمدرضا زارع و هاشم امیری دو نفر از کاندیداهای احراز پست ریاست این هیئت پیش از برگزاری انتخابات انصراف خود را اعلام کردند.
سید محمد رضا هاشمی نژاد رئیس جدید هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان که مدتی سرپرستی این هیئت را به عهده داشت، سوابقی همچون معاون توسعه امور ورزش، سرپرست هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین، مسئول واحد آموزش اداره کل ورزش و جوانان فارس و همچنین مسئولیت‌های مختلف اجرایی و اداری را نیز در اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان در کارنامه خود دارد.
گفتنی است رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان کشور طی نامه‌ای برگزاری این مجمع را به اداره کل ورزش و جوانان فارس تفویض اختیار کرده بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی