[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

انفجار در مغازه کپسول‌پرکنی غیرمجاز ، روزنامه شیراز نوین

انفجار منجر به حریق یک مغازه غیرمجاز فروش و شارژ گاز LPG، منجر به سوختگی دو نفر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز در ساعت 17:6 دقیقه روز جمعه، گزارش آتش‌سوزی در یک مغازه از طریق مرکز فرماندهی 125 به ایستگاه هشت اعلام شد. آتش‌نشانان به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.
عسکر طاهری، کمک فرمانده این عملیات در این‌باره گفت: در یک کانکس حدود 12مترمربع، سیلندرهای 11کیلویی و پیک‌نیکی به صورت غیراصولی و غیرمجاز پر می‌شد. در هنگام پر کردن پیک‌نیک، به دلیل انتشار گاز ال پی جی در داخل مغازه و روشن کردن اجاق خوراک‌پزی، انفجار لحظه‌ای اتفاق می‌افتد که منجر به آتش‌سوزی و مصدومیت دو نفر از افراد حاضر می‌شود.
طاهری ادامه داد: تیم‌های اطفایی به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و عملیات اطفا را آغاز کردند. خوشبختانه با سرعت عمل در اطفای حریق و عملیات سرد کردن حدود 50سیلندری که در داخل کانکس به صورت عمودی روی هم قرار گرفته، مانع از انفجار دیگر کپسول‌ها شدند.
گفتنی است در این حادثه، دو مرد جوان با متوسط سن 24سال که در داخل کانکس بودند، دچار سوختگی شده بودند که حال یکی از آنها وخیم اعلام شده است.
همچنین آتش‌نشانان از ایستگاه‌های 12 و نیروی کمکی از ایستگاه 9، در ساعت 5:15 دقیقه روز جمعه، عملیات اطفای آتش‌سوزی در یک مسافرخانه واقع در خیابان فردوسی را به وسیله چندین رشته آبدهی اطفا کردند. علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی