[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

نجف‌پور، مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز: همه انتقادها از سر عشق و علاقه بود ، روزنامه شیراز نوین

دوشنبه شب در قلعه کریم خان در منطقه باغ تخت قراچه شیراز شورای هماهنگی طایفه قراچه با مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز جلسه‌ای برگزار کردند.
نجف پور در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه قشقایی شیراز اعلام کرد این جلسه اولین جلسه‌ای بود که یکی از طوایف قشقایی از باشگاه دعوت به عمل می‌آوردند، در صورتی که در بقیه جلسات دعوت کننده خود باشگاه بود. بنابراین این دعوت و این میزبانی نشان از تعصب و غیرت طایفه قراچه بود که دلسوزانه پیگیر مسائل باشگاه بودند.
وی افزود: در این جلسه انتقاداتی در مورد اعلام طوایف پنج گانه از طرف باشگاه قشقایی شد. بنده هم عرض کردم بحث ما اصلاً به پنج یا چند طایفه نیست، بلکه همه ما باید یک طایفه، یک گروه و یک کلمه باشیم آن هم فقط کلمه قشقایی. اگر می‌گوییم یکی شویم به معنی کوچک کردن نیست بلکه به معنی اتحاد و قدرتمند کردن هست.
نجف پور در ادامه گفت: مهمترین موضوع جلسه ارائه راهکارها برای کمک به باشگاه قشقایی بود و اینکه با برگزاری جلسات مختلف ابهامات را برطرف کنیم. انتقادی که داشتند استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت شوراهای هماهنگی طوایف اطراف باشگاه قشقایی بود که این انتقاد را نیز پذیرفتم.
نجف پور خاطرنشان کرد: در ادامه صحبت‌هایی در مورد چگونگی فروش سهام تیم قشقایی بیان شد به این طریق که فقط سهام تیم فوتبال بزرگسالان قشقایی که در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد و مهمترین و اصلی‌ترین دارایی باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی است واگذار می‌شود و بقیه زیرمجموعه‌ها و دارایی‌های باشگاه واگذار نمی‌گردد.
بعد از پایان جلسه فضایی به وجود آمد که اشک شوق را در چشمانم حلقه کرد. با وجود انتقادات بجایی که داشتند ولی نشان دادند که از سر عشق و علاقه و دلسوزی بود و با وجود اینکه در این جلسه قول حمایت مالی داده نشد، ولی در جلسات دیگر قول حمایت مالی داده می‌شد. اما رک گویی نشئت گرفته از دلسوزی حاکم بر جلسه باعث دلچسب بودن و تفاوت این جلسه با بقیه جلسات بود. چون حاضران با عشق سخن می‌گفتند.
نجف پور در پایان افزود: طایفه قراچه طایفه بزرگی است و قدمت تاریخی دارد و اتفاقاً در مکان جلسه به من اطلاع دادند که قلعه کریمخانی که در منطقه شمال شیراز است، به همراه باغ تخت شیراز ساخته اتابک قراچه است و این موضوع را بر اساس کتیبه‌ای که در مکان جلسه وجود داشت نشان دادند که من اطلاع نداشتم و اطلاعات دیگری که نشان از قدمت تاریخی این طایفه بزرگ 
داشت.
در انتها نجف پور گفت به نشانه احترام به این عشق خبردار می‌ایستم و در مقابل بزرگی محبتشان سر تعظیم فرو می‌آورم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی