[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

باز هم رایولا عامل اصلی چرخش لوکاکو از چلسی به سمت منچستریونایتد، روزنامه شیراز نوین

باز هم رایولا 
عامل اصلی چرخش لوکاکو
 از چلسی به سمت منچستریونایتد!

باز هم رد پای حضور مینو رایولا در انتقال بزرگ دیگری دیده می‌شود. مینو رایولا در پرونده مهم دیگری نیز، مرد اول میدان است. در حالی که پیش از این منابع بسیاری از توافق 75میلیون پوندی منچستریونایتد و اورتون جهت انتقال روملو لوکاکو، مهاجم اهل بلژیک تافی‌ها به جمع شیاطین سرخ خبر داده بودند، باز هم به نظر می‌آید مرد اول این انتقال، مینو رایولاست!
به ادعای مت لاو، مینو رایولا عامل اصلی ربودن انتقال لوکاکو از چلسی توسط منچستریونایتد بوده است و این سوپرایجنت مشهور، باز هم کار غیرعادی و عجیب دیگری را انجام داده است. در حالی که سران باشگاه چلسی مدت‌هاست روملو لوکاکو را زیر نظر دارند و همگان از حضور آلوارو موراتا در منچستریونایتد می‌گفتند، به یکباره شرایط تغییر کرد و به نظر می‌رسد با واسطه مینو رایولا، مهاجم اورتون راهی منچستر شود. این در حالی است که به ادعای گاردین، بازیکن دو شب پیش در تست‌های پزشکی منچستریونایتد در لس آنجلس نیز شرکت کرده است.
رابطه ژوزه مورینیو با رایولا جهت ربودن هدف چلسی را می‌توان یکی از دلایل حضور لوکاکو در اولدترافورد عنوان کرد. رایولا پیش از این، سه موکل دیگر خود را به منچسترِ مورینیو آورده بود. زلاتان ابراهیموویچ، هنریک مخیتاریان و در نهایت پل پوگبا (گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال) در تابستان 2016 به منچستریونایتد پیوستند. پرونده‌ای که واکنش فیفا را به همراه داشت و بسیاری از منابع از کمیسیون 41میلیون پوندی رایولا خبر داده بودند. اکنون به نظر می‌رسد روملو لوکاکو، چهارمین موکل رایولا در منچستر است.
البته که چلسی همچنان به دنبال بازگرداندن نظر لوکاکو است، اما به نظر می‌رسد او تصمیمش را گرفته و خواهان حضور در منچستر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی