[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

باج‌گیری مأمور قلابی ، روزنامه شیراز نوین

رکنا: دختر جوان وقتی در محاصره چند مزاحم گرفتار شد، پسری در نقش رابین‌هود ظاهر شد و مزاحمان را کنار زد. او فریب ادعاهای دروغ پسر جوان را خورد و به‌راحتی در دام سیاه او گرفتار شد.
این اتفاق مدتی قبل در تهران رخ داد. دختر جوان که برای شکایت از رابین‌هود قلابی راهی دادسرای جنایی تهران شده بود، به قاضی پرونده گفت:‌ حدود یک ‌ماه و نیم پیش برای انجام کاری به شمال تهران رفته بودم. در آنجا تعدادی پسر برایم مزاحمت ایجاد کردند. آن روز جوانی به نام میثم با دیدن آنها به سمت ما آمد.
 او خودش را مأمور معرفی و پس از برخورد جدی با پسران مزاحم آنها را دور کرد. پس از آن خواست سوار ماشینش شوم تا مرا به خانه‌مان ببرد. من هم از همه جا بی‌خبر سوار ماشین میثم شدم اما او به جای اینکه مرا به خانه‌مان برساند به سمت بزرگراه قم رفت و هرچه التماس کردم توقف و مرا پیاده کند، با تهدید خواست که ساکت شوم.
او مرا به محلی خلوت برد و با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داد. میثم از صحنه آزار و اذیت من فیلم سیاه تهیه و تهدید کرد که اگر از او شکایت کنم با توجه به نفوذی که دارد، شکایتم به جایی نمی‌رسد و با انتشار فیلم سیاه در اینستاگرام و تلگرام، آبرویم را می‌برد. او سپس همه پول‌ها و طلاهای مرا گرفت و رهایم کرد اما این شروع اخاذی‌های او بود.
دختر جوان ادامه داد: میثم که مدعی بود مأمور است و به‌راحتی می‌تواند برایم دردسر ایجاد کند، چند روز بعد تماس گرفت و با تهدید مجبورم کرد که 3میلیون تومان به حسابش بریزم. او از من می‌خواست که تن به خواسته‌های شیطانی‌اش بدهم و به این ترتیب چندبار مرا به مخفیگاهش کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد.
دختر جوان ادامه داد: زندگی‌ام به‌هم ریخته بود. دیگر نمی‌دانستم چه باید کنم. از این وحشت داشتم که او آبرویم را ببرد تا اینکه بالاخره تصمیم به شکایت گرفتم. چرا که میثم این‌بار از من خواست که سر راه رانندگان خودروهای مدل بالا قرار بگیرم تا او در نقش برادر یا همسرم ظاهر شده و دست به اخاذی از رانند‌ه‌ها بزند. اما من قبول نکردم و حتی به تهدیدهایش هم توجه نکردم تا اینکه متوجه شدم فیلم‌هایی را که از من گرفته در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است. حالا چند روزی است که از خجالت حتی روی رفتن به خانه را ندارم و زندگی‌ام تباه شده است.
با شکایت دختر جوان و سرنخ‌هایی که او در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود، پسر جوان دستگیر شد. هرچند شاکی پرونده شواهد و مدارک زیادی علیه میثم و ادعاهای دروغش ارائه کرده بود، اما پسر جوان در تحقیقات گفت: من اتهام آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه را قبول ندارم. هیچ اجباری در کار نبود و اگر فیلم‌های سیاهی که از او تهیه کرده بودم را در میان دوستان و بستگانش پخش کردم، قصد انتقام‌جویی داشتم.
یک‌ ماه و نیم پیش چند پسر مزاحم شاکی شده بودند که من به دروغ گفتم مأمور هستم تا او را نجات دهم. پس از آن دوستی ما شروع شد. یک ‌ماه پیش به‌خاطر مشکلی که داشت از من ٢٠میلیون تومان پول قرض گرفت اما دیگر پس نداد. اما هربار که از او می‌خواستم پولم را برگرداند او بهانه می‌آورد.
دیگر مطمئن شدم از پولم خبری نیست برای همین با فیلمی که از او داشتم تهدیدش کردم که آن را منتشر می‌کنم اما او باز هم جدی نگرفت. همین شد که تصمیم گرفتم برای انتقام فیلم‌هایش را منتشر کنم.
قاضی جنایی با توجه به مدارکی که دختر جوان به دادسرا ارائه کرده، برای متهم قرار قانونی صادر کرد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی