[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما احساس شخصی را دارید که در میان یک گردباد گیر افتاده باشد. همه چیز دارد دور سرتان می‌چرخد و هیچ چیزی تحت کنترلتان نیست. تسلیم استرس و نگرانی نشوید. در حال حاضر هیچ کاری از دست شما ساخته نیست. به این توفان اجازه بدهید هر کاری که دلش می‌خواهد را بکند و صبر کنید تا خودش به پایان برسد، زیرا مبارزه با آن تنها باعث آسیب رسیدن به شما خواهد شد. 

اردیبهشت

زمان آن فرا رسیده است که شما مسئولیت مدیریت اوضاع را به عهده بگیرید. آتش درون شما شعله ور شده است و هیچ حد و مرزی برای میزان تأثیری که می‌توانید روی دیگران داشته باشید وجود ندارد. تحت هیچ شرایطی خودتان و توانایی هایتان را دست کم نگیرید و خودتان را کنار نکشید. با اعتماد به نفس تمام با هر موقعیتی روبه‌رو شوید و مطمئن باشید که همه چیز به نفعتان پیش خواهد رفت.

خــرداد

ذهن خودتان را درگیر به دست آوردن چیزهایی بیشتر از آن چه دارید نکنید و به جای این کار روی داشته‌هایتان تمرکز کنید. آنچه در اختیار دارید را به کار بگیرید و آنچه ندای درونتان می‌گوید را گوش کنید. حس ششم شما خیلی خوب می‌داند که چه چیزی به نفعتان است و چه چیزی به ضررتان است. وقت خودتان را به خاطر مسائل بی‌اهمیت هدر ندهید و روی اولویت‌های اصلی خود تمرکز کنید. 

تیـــر

امروز برای شما روز بسیار خوبی است. هر چقدر بیشتر به احساسات خود توجه کنید و به ندای درونتان گوش کنید موفقیتتان بیشتر خواهد شد. از انجام کارهای جدید و تجربه‌های تازه هراسی نداشته باشید. چیزهای جدیدی که در حال حاضر وارد زندگی‌تان می‌شوند، بعداً تأثیرات مثبتی روی زندگی‌تان خواهند داشت. به احساس خود اطمینان داشته باشید، قلبتان خوب می‌داند که شما را به کدام سو باید بکشاند. 

مــرداد

امروز این طور به نظر می‌رسد که دیگران با مسائل به اندازه‌ای که شما انتظار دارید جدی برخورد نمی‌کنند. اگر می‌بینید همه به نظرتان همینطور هستند به احتمال زیاد این موضوع نشانه این است که شما دارید بیش از حد به خودتان سخت می‌گیرید! امروز شما نمی‌توانید احساسات خود را مخفی کرده و نفرت یا علاقه خود به اطرافیانتان را از آنها پنهان کنید، مواظب باشید این موضوع اثر منفی روی روزتان نگذارد.

شهریور

امروز هیچ یک از فرصت‌هایی که برایتان پیش می‌آیند را نادیده نگیرید، حتی اگر در ابتدا این موقعیت‌ها غیرمنطقی و محکوم به شکست به نظر رسیدند، هم خیلی سریع در مورد آنها تصمیم گیری نکنید. این احتمال وجود دارد که یکی از این موقعیت‌ها بزرگ‌ترین فرصت زندگی شما باشد. اگر بین شما و عشقتان مشکلی وجود دارد کمی صبر کنید تا خشمتان از بین برود و بتوانید در آرامش در مورد مشکلتان صحبت کنید.
مـــهر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که نقشه‌های خودتان را عملی کنید. شما انرژی خارق العاده‌ای را در وجود خود احساس می‌کنید که شما را تشویق به ارتباط برقرار کردن با دیگران می‌کند. یادتان باشد که همکاری با دیگران می‌تواند سرعت و کیفیت عملکرد شما را تا چند برابر افزایش دهد. اگر به کمک نیاز دارید درنگ نکنید، دست‌های زیادی منتظر هستند تا شما دستتان را به سوی آنها دراز کنید.

آبـــان

امروز به دنبال بهترین‌ها باشید. انرژی فراوانی در حال حاضر در اختیار شما قرار گرفته است که باید آن را مورد استفاده قرار داده و به احساسات خود بها بدهید. اجازه ندهید به خاطر جلوگیری از آسیب دیدن احساسات دیگران برنامه‌هایی که برای زندگی خودتان دارید قربانی شوند. بقیه می‌توانند از خودشان و احساساتشان مراقبت کنند و بهتر است حداقل در حال حاضر فقط روی خودتان تمرکز کنید.

آذر

دلتان می‌خواست می‌توانستید همه چیز را رها کرده و به سریع‌ترین شکل ممکن خودتان را از این اوضاع درهم و برهم نجات بدهید، اما بین گذشته و آینده گیر کرده اید و نمی‌دانید باید چه‌کار کرد. شما به رسوم و سنت‌هایی که شاید دیگر وقت به روز رسانی آنها فرا رسیده باشد احساس پایبندی می‌کنید. شما نمی‌توانید هم به بزرگ‌ترین اهداف خود برای آینده برسید و هم به گذشته دست و پاگیر خود پایبند بمانید.

دی

امروز هر بحث کوچکی می‌تواند خیلی سریع به یک جنگ تبدیل شود. اگر با مشکلات و مسائل مختلف با احتیاط روبه‌رو نشوید، هر تکه کاهی می‌تواند برایتان به یک کوه تغییر شکل پیدا کند. نکاتی که امروز باید به آنها توجه داشته باشید حفظ تعادل و صحبت کردن در آرامش است. همه چیز خیلی سریع پیش خواهد رفت، پس کمربند ایمنی خود را محکم ببندید و برای تکان‌های احتمال آماده باشید.

بهمــن

احساس می‌کنید هر لحظه‌ای به سویی کشیده می‌شوید و همه چیز به صورت ناگهانی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارد و نمی‌توانید حتی روی یکی از کارهایتان توجه کامل داشته باشید. تمام سعیتان را بکنید که کنترل وضعیت از دستتان خارج نشود. به خودتان سخت نگیرید و فراموش نکنید در هر حالتی خنده روی لب‌هایتان باشد. قدم به قدم پیش بروید و کارهایتان را یکی یکی انجام دهید.

اسفنــد

امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود. احساس می‌کنید موقعیت برای پیشرفت شما فراهم شده است و اکنون یکی از آن زمان‌هایی است که می‌توانید هر ایده‌ای که در ذهنتان جرقه می‌زند را خیلی زود عملی کنید. پروژه‌هایی که در دست انجام دارید خیلی سریع دارند پیش می‌روند و اطلاعات مورد نظرتان را با سرعت قابل توجهی به دست می‌آورید. از انرژی امروز استفاده کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی