[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

نتیجه غیرتی‌شدن پسر پولدار برای دختر پورشه‌سوار، روزنامه شیراز نوین

چندی پیش دختر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از ربوده شدن دوستش توسط راننده پورشه سواری خبر داد.
او به مأموران گفت: «من و چند نفر از دوستانم سوار خودروی مژگان بودیم که ناگهان در بین مسیر، پورشه‌ای همرنگ و هم مدل خودروی مژگان سد راهمان شد.
راننده که پسر جوانی بود از خودرو پیاده شد و پس از ضرب و شتم و تهدید، مژگان را سوار خودرویش کرد و برد. ما که به شدت ترسیده بودیم شماره پلاک او را یادداشت کردیم.» با این گزارش شماره پلاک مورد نظر به واحدهای گشتی اعلام شد و پس از بررسی‌های تخصصی، خودروی گران‌قیمت شناسایی شد و مأموران همزمان با دستگیری راننده خودرو -کامبیز-، دختر هراسان را نجات دادند.
پسرثروتمند که به اتهام ضرب و شتم و آدم ربایی بازداشت و به شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود، وقتی در برابر بازپرس آرش سیفی ایستاد، گفت: «من پورشه دارم و وضع مالی پدرم هم خیلی خوب است. چند روز پیش در خیابان‌های شمال شهر در حرکت بودم که خودرویی همرنگ و هم مدل با خودروی خودم دیدم که دختر جوانی راننده‌اش بود. بعد هم با هم کورس گذاشتیم و همین بهانه‌ای شد تا شماره تلفن‌هایمان را رد و بدل کنیم. چند روزی کارمان کورس گذاشتن و دور دور در خیابان‌ها شده بود. کم کم به هم نزدیک‌تر شده و من در این مدت دلباخته‌اش شده بودم و فکر او لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد. درعین حال فکر می‌کردم او هم همین احساس را دارد.»
پسر جوان ادامه داد: «روز حادثه برای اینکه به او بگویم چقدر دوستش دارم برایش کادویی تهیه کردم و به مقابل خانه‌شان رفتم. می‌خواستم آنقدر آنجا بمانم تا مژگان از خانه بیرون بیاید و او را غافلگیر کنم. اما همین که وارد کوچه شدم، مژگان را دیدم که به همراه چند دختر و پسر جوان سوار بر ماشین‌های مدل بالا شدند و صدای آهنگشان را هم بلند کردند. من که از دیدن این صحنه به شدت غیرتی و عصبی شده بودم تعقیبشان کردم و در فرصتی مناسب جلوی خودروی مژگان پیچیدم. بعد هم با تهدید او را سوار ماشین خودم کردم. داخل ماشین چند سیلی هم به او زدم تا بفهمد که نباید با احساسات من بازی کند. اما نمی‌دانستم کاری که دارم انجام می‌دهم آدم ربایی است. من فقط به خاطر دلم و برای اینکه به مژگان نشان دهم که چقدر او را دوست دارم این کار را انجام دادم. حالا هم از این کار پشیمانم اما عاشق مژگان هستم و می‌خواهم با او ازدواج کنم!»
پس از اظهارات پسر جوان، بازپرس دستور بازداشت متهم و تکمیل تحقیقات را صادر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی