[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

افق روشنی در تحقق چشم‌انداز آینده دانش‌آموزانمان پدیدار گشته است ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سید محی الدین حسینی ارسنجانی

Arsanjani.moiin@gmail.com
کیانی مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز به مناسبت موفقیت‌های چشمگیرناحیه یک در زمینه‌های آموزشی و پرورشی در سطح استان و کشور پیامی صادر کرد. وی در بخشی از این پیام اظهار داشته است:
«هوالخالق الباریء المصور.» حضرت علی علیه السلام می‌فرمایند: أَحْسَنُ الشِّیَمِ شَرَفُ الْهِمَم.
نیکوترین خصلت‌ها، ارجمندی همت هاست. بار دیگر حکایتی نو از همت و پشتکار نونهالان و نوجوانان عزیز، رقم خورد و نکوخصلتِ همّت، زمینه ساز رفعت مقام و شکوفایی جوانه‌های باغ معرفت گردید. برگ زرینی از موفقیت‌های آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز ورق خورد تا جلای این موفقیت زیبنده دفتر فاتحیت گردد.کسب 2294امتیاز و 374مدال رنگارنگ در مسابقات ورزشی و ایستادن در پله مقام اول استان در سی و سومین و سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر و پسر (اسفند95 - اردیبهشت96؛ شیراز) و همچنین دستیابی به 10مقام از 13مقام مکتسبه استانی در هجدهمین جشنواره هنرهای تجسمی کشوری هنرستان‌های شاخه فنی و حرفه ای(خراسان شمالی- تیر96) و نیز برگزیدگی در المپیادهای، نجوم و اخترفیزیک و نانو، منبعث از کالبد جسیم، روح بسیم و خرد سلیم این دانش آموزان بلندهمت است. بی شک احراز این برگزیدگی و مهم‌تر از آن تخلق به اخلاق نیک رقابت سالم میسر نمی‌گردید مگر در کنف الطاف بی بدیل ذات اقدس حضرت حق جل جلاله، تلاش مداوم و مستمر دانش آموزان عزیز و حمایت مدبرانه خانواده گرانقدر ایشان و اولیای دلسوز نظام فرهنگ مدار آموزش و 
پرورش.
اینجانب ضمن تقدیر از همت والای دانش آموزان، دانش پژوهان و هنرجویان عزیز و عرض تبریک به ایشان و خانواده محترمشان، از کلیه همکاران خدوم و ارجمندم در آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، شورای محترم معاونین بالاخص معاونین باتدبیر پرورشی و تربیت بدنی و آموزش متوسطه، آقایان شهریاری و حسینی و نیز کارشناسان مسئول، کارشناسان، مدیران، معاونان، هنرآموزان، مربیان، دبیران و همگی مجریان و برگزارکنندگان این دوره از رقابت‌ها قدردانی و تشکر می‌نمایم. 
همچنین از مدیرکل دلسوز و خردمند آموزش و پرورش استان فارس آقای آذری و نیز معاونان و رؤسای ادارات داخلی اداره کل که در راه پیشبرد اهداف عالی و غایی ایران اسلامی، عشق و اشتیاق مصروف داشتند و پایه ریزی نظام مند الگوهای تربیتی‌فرهنگی را واسطه خیر گشتند، کمال امتنان را دارم. امیدوارم عزم راسخ فرزندان میهن عزیزمان در رقابت‌های علمی، میادین ورزشی ملی و فراملی و نیز نقش آفرینی هنرجویان و هنرمندان نوجوان در دایره مینایی هنر همراه با تحصیل علم و تهذیب نفس، افق روشنی را در تحقق چشم انداز آینده کشورمان پدیدار نماید. 
ان شاءالله تعالی شأنه.
گوهر پاک بباید که شود قابل فیض 
                   ورنه هر سنگ و گِلی لؤلؤ و مرجان نشود
ذره را تا نبود همّت عالی حافظ
                    طالب چشمه و خورشید درخشان نشود... 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی