[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

نقدی بر سه بازی گذشته نماینده شیراز در لیگ برتر فوتسال، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین - پویا کیخا: شرایط ارژن در 3هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال اصلاً خوب نبوده. شاگردان حمیدرضا کمالی هنوز در حسرت پیروزی به سر می‌برند. آنها دو دیدار از سه مسابقه خود را با شکست پشت سر گذشته اند. نکته جالب درباره ارژن این است در همه مسابقاتش سه گل دریافت کرده و در هیچ یک از دیدارهایش حتی یک دقیقه هم از حریفان پیش نیفتاده است. 
سالنی بازان شیرازی در بازی اول مقابل مقاومت ابتدا یک گل دریافت کردند، سپس گل خورده را جبران کردند و در ادامه نیز باز هم دو گل مقاومت به ثمر رساند و ارژن هم دو گل مقاومت را پاسخ داد و مسابقه 3-3 به اتمام رسید. در مسابقه دوم نیز ارژن یکی در میان از آتلیه طهران قم گل دریافت می‌کرد و سپس جبران می‌نمود اما در جبران گل سوم آتلیه موفق نبود و با شکست 3-2 به شیراز بازگشت. دیروز هم گیتی‌پسند دو گل ابتدایی بازی را به ثمر رساند و تا پایان بازی در همه دقایق از ارژن پیش بود و در نهایت شیراز را با 3گل و 3امتیاز به مقصد اصفهان ترک کرد.
بیضایی دقت کن
محمد بیضایی‌نژاد در 3هفته‌ای که از شروع لیگ گذشته، با 3گل زده بهترین گلزن ارژن است. او دو گل در مسابقه اول و یک گل در مسابقه دوم به ثمر رسانده تا در کورس آقای گلی قرار بگیرد. اما موقعیت‌هایی که در هفته‌های گذشته توسط بیضایی هدر رفته بسیار بیشتر از 3گلی است که او وارد دروازه حریفان کرده است. بیضایی در سه مسابقه اخیر به خصوص دو بازی خانگی برابر مقاومت البرز و گیتی پسند اصفهان بارها توسط هم‌تیمی‌هایش در بهترین شرایط برای گشودن دروازه حریفان قرار گرفته اما با سستی و بی دقتی در بیشتر مواقع ناکام بوده و صدای هواداران حاضر در سالن را درآورده است. به نظر می‌رسد این بازیکن ارزنده ارژن دچار اضافه وزن شده و از آمادگی لازم برای ایفاکردن نقش ستاره به دور است. او با وجود اینکه تکنیک بالایی ندارد و معمولاً در نبردهای تک به تک با بازیکنان حریف ناکام است، اما استعداد بالایی در پیداکردن روزنه‌های دفاع حریف و پیداکردن بهترین مکان برای قرار گرفتن در موقعیت گلزنی دارد، ولی نتوانسته از این نبوغ خود به نحو احسن بهره ببرد. امید است در مسابقه‌های آتی هواداران شیرازی طعم میوه این استعداد خاص بیضایی را بچشند و تنها نماینده شیراز، خدای نکرده در معرض سقوط قرار نگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی