[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

عصبانیت شدید بیرانوند در اردوی اوکراین یک ریال از پولم را هم نمی‌بخشم، روزنامه شیراز نوین

ایلنا: دروازه بان ملی پوش پرسپولیس اعلام کرد از اوضاع موجود ناراحت است و قصد ندارد یک ریال از مبلغی که طلبکار است را ببخشد.
بازیکنانی که در آخرین دوره مربیگری علیرضا منصوریان در نفت تهران در این تیم حضور داشتند، هنوز مطالبات عقب افتاده شان را دریافت نکرده اند و همین موجب شد تا آنها به همراه کادر فنی سابق این تیم چند بار جلوی باشگاه نفت به اعتراض بپردازند اما تا به امروز مقامی رسمی به درخواست آنها پاسخ نداده اند.
علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس تهران یکی از بازیکنانی است که از این باشگاه طلبکار است و او که تا به امروز صحبتی در این خصوص انجام نداده بود، سکوتش را بشکند. مشروح این گفت و گو را در ادامه می‌خوانید.
باید امتیاز نفت کسر شود
شکایتم را انجام داده ام و حکمم را هم گرفته ام. طبق آیین نامه‌ای که الان وجود دارد و من از مراجع ذی ربط پرسیدم، اگر مبلغ قراردادم را پرداخت نکنند باید از نفت امتیاز کسر شود؛ اما تا به امروز نه از منابع فدراسیون و نه از منابع باشگاه هیچ مبلغی پرداخت نشده است.
از وزیر ورزش و جوانان خواهش دارم به موضوع باشگاه نفت ورود کند
در آیین نامه فدراسیون تمامی قوانین به نحو احسن توضیح داده شده است و اگر فدراسیون فوتبال توجهش به پرداخت بدهی باشگاه‌ها به بازیکنان بیشتر بود، الان اینگونه نمی‌شد که هیچ باشگاهی طلب بازیکنان را پرداخت نکند. همه تیم‌ها به بازیکنان می‌گویند چون تیم دیگری انجام نداده پس ما هم پول عقب افتاده را پرداخت نمی‌کنیم. از مسئولان خواهش دارم؛ مسئولانی که در فدراسیون هستند و اگر از دست آنها خارج است از وزیر محترم ورزش و جوانان خواهش می‌کنم به مسئله بدهی بازیکنان نفت تهران ورود کنند و مشکل را حل کنند.
به خاطر پرسپولیس پیشنهاد فنرباغچه را رد کردم
من حق دارم که ریالی از مبلغ پولم را نبخشم، این پول حق زن و بچه من است. در سرما و گرما از خانه دور بودم و در تمرینات حضور داشتم. پیشنهادی از باشگاه فنرباغچه رسید و آنها مبلغی خوبی را هم پیشنهاد دادند. باشگاه پرسپولیس به آنها اعلام کرد که مبلغ پیشنهادی پایین است و باشگاه فنرباغچه پیشنهاد یک میلیون یورویی ما را هم قبول کرد. اما از آنجایی که سال خوبی با پرسپولیس داشتم و دوست داشتم به اصلی‌ترین هدفم در این باشگاه یعنی به قهرمانی در آسیا و تکرار قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کنم، این پیشنهاد را رد کردم.
اجازه نمی‌دهم از علی کریمی هم سوء استفاده کنند!
سازمان لیگ هم که یک سری تعهدات نسبت به باشگاه دارد و به آنها مبلغی را برای حق میزبانی، تبلیغات و... پرداخت می‌کند؛ در این مواقع و شرایط ویژه‌ای که باشگاه نفت دارد برای فصل جدید به جای پرداخت این حق به باشگاه نفت ابتدا باید حقوق عقب افتاده را به حساب بازیکنان واریز کنند. دو سال را به خاطر تیم ملی و پرسپولیس سکوت کردم اما دیگر اجازه نمی‌دهم شرکت بهنام پیشرو کیش، گلرخسار و عرفانیان و افرادی همانند اینها از علی کریمی هم شبیه به علی دایی استفاده کنند و با آنها عکس یادگاری بگیرند.
وزیر نفت باید پاسخگو باشد
آقای قنبرزاده جواب پیام‌های ما را می‌دهد و اعلام می‌کند که پیگیر این مسئله هستیم اما تا به امروز هیچ خبری از پیگیری‌ها نشده است. جا دارد از آقای شاه کرمی تشکر ویژه کنم که تمام وقت پیگیر مسئله پرداخت بدهی‌های بازیکنان هستند. اندک مبلغی که تا به امروز به حساب بازیکنان واریز شده است، نتیجه تلاش‌ها و پیگیری‌های این بزرگوار بوده است اما آقای قنبرزاده، آل اسحاق و انزکی باید جواب ما را بدهند. از نظر من در این مسئله وزیر محترم نفت هم باید پاسخگو باشند.
اگر 15 میلیارد گرفتید، چرا بدهی‌ها را پرداخت نمی‌کنید؟
بعد از اتمام اردوی پرسپولیس در اوکراین و اولین حضورم در تهران به خدمت او می‌روم تا دیداری با وزیر نفت داشته باشم. سربرگ قراردادی که با باشگاه نفت تهران داشتم، برگه وزارت نفت است. اگر مسئولان این باشگاه 15میلیارد چک گرفتند چرا چک را به اجرا نمی‌گذارند. پس اینکه می‌گویند از مالک جدید باشگاه 15میلیارد چک گرفتیم تنها یک دروغ است وگرنه تا به امروز تمامی دستمزدها را پرداخت کرده بودند.
اولین شکایتم از وزارت نفت است
اولین شکایت من در صورت ادامه یافتن این روال از وزارت نفت خواهد بود. چطور تیمی به لیگ برتر می‌آید و در سطح اول فوتبال ایران حضور دارد اما بودجه ندارد که پول بازیکنان را بدهد؟ آقای قنبرزاده باید جوابگو باشند، کمیته استیناف و اخلاق هم حق ورود به این مسئله را دارند اما متأسفانه تا به امروز اقدام مهمی از سوی این افراد ندیده ایم.
یک میلیاردم را می‌بخشم!
جناب آقای تاج تا به امروز برای فوتبال ایران زحمت کشیده و موفقیت ایشان را شاهد هستیم. اما آیا رئیس فدراسیون فوتبال تا به امروز با گلرخسار ملاقات داشته؟ اگر او حتی برای یک بار هم با مالک باشگاه نفت دیدار کرده باشد، من طلب یک میلیاردی ام را می‌بخشم.
قطعاً از باشگاه نفت شکایت می‌کنم
این باشگاه پول ندارد فیش برقش را پرداخت کند و باید چند مدت دیگر نماینده ایران در لیک قهرمانان آسیا باشد. وضعیت اصلی باشگاه زمانی مشخص می‌شود که آنها پول آبدارچی باشگاه را پرداخت نکرده و منتظر هستند ما طلب آبدارچی را بدهیم. قطعاً از باشگاه نفت شکایت می‌کنم و با ورود به تهران بعد از اردوی پرسپولیس شاهد شکایت رسمی از این باشگاه خواهید بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی