[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

آتش‌سوزی در گل‌فروشی میدان اطلسی، روزنامه شیراز نوین

حریق در یک گل فروشی واقع در میدان اطلسی، توسط آتش نشانان مهار و اطفا شد.
در ساعت 9:31 صبح روز سه‌شنبه، گزارش آتش سوزی در گل فروشی میدان اطلسی، آتش نشانان از ایستگاه یک را به محل حادثه کشاند که با توجه به نوع حریق که دارای سقف شیروانی بود، نیروی کمکی از ایستگاه 9 نیز به محل اعزام شدند.
سید علیرضا سجادیان فرمانده این عملیات از ایستگاه یک در این باره گفت: به دلیل گستردگی حریق و ایجاد دود غلیظ، تیم عملیاتی با استفاده از سیستم تنفسی وارد محل شده و با استفاده از چند رشته آبدهی حریق مهار شد و در کنترل درآمد. به دلیل تجمع زیاد دود در بالکن امکان دیدن و مشاهده محل دقیق آتش سوزی امکان پذیر نبود، به همین دلیل سریعاً به وسیله دستگاه تهویه هوا، عملیات تخلیه دود انجام شد و همزمان با توجه به سقف شیروانی، بازدید و جلوگیری از سرایت حریق به سقف شیروانی نیز انجام شد. با لکه گیری حریق پنهان و ارائه توصیه‌های ایمنی به صاحب مالک و کارگران مغازه، این عملیات اطفایی به پایان رسید. علت آتش سوزی نیز توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
گفتنی است در عملیات اطفایی دیگر که در بولوار نصر اتفاق افتاد، آتش نشانان از ایستگاه 9، اطفای آتش سوزی خودرو پژو پارس که علت آن در دست بررسی است را انجام دادند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی