[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

با حضور میلاد عبادی‌‌پور و معنوی‌نژاد در اروپا ، روزنامه شیراز نوین

بهنام محمودی: پیشرفت چشمگیری 
در انتظار این دو بازیکن است

تسنیم: محمودی می‌گوید ظرفیت والیبال ایران برای حضور در اروپا، قطعاً بیش از 2بازیکن است.
بهنام محمودی، بازیکن پیشین تیم ملی والیبال ایران می‌گوید با حضور میلاد عبادی‌پور و جواد معنوی‌نژاد در اروپا، انقلابی در والیبال ایران ایجاد خواهد شد.
بهنام محمودی در مورد حضور 2ملی پوش ایرانی در باشگاه‌های لهستان و ایتالیا اظهار داشت: در درجه اول باید به میلاد عبادی‌پور و جواد معنوی‌نژاد تبریک بگویم ولی ظرفیت والیبال ایران برای حضور در اروپا، قطعاً بیش از 2بازیکن است. به نظر من حداقل 7 یا 8بازیکن ایرانی می‌توانند در باشگاه‌های روسیه و ایتالیا بازی کنند.
وی ادامه داد: جواد و میلاد، بازیکنانی جوان و در ابتدای راه هستند. آنها جوانان سالم و ساده‌ای هستند و بدون شک با حضور در اروپا، برد کرده‌اند. پیشرفت چشمگیری در انتظار این دو بازیکن است. آنها زندگی و تمرین حرفه‌ای را تجربه خواهند کرد و می‌توانند سیستم‌های جدید تمرین را با خود به ایران بیاورند. علاوه بر این، عمر ورزشی این بازیکنان طولانی‌تر خواهد شد و می‌توانند حرفه‌ای زندگی کنند.
محمودی گفت: آنها همچنین می‌توانند راه را برای حضور سایر بازیکنان ایرانی در لیگ‌های اروپایی باز کنند. مثل من که زمینه ورود سعید رضایی را در ایتالیا مهیا کردم. مربیان تیم‌های اروپایی با دیدن کیفیت این دو بازیکن متوجه می‌شوند که کیفیت بازیکنان ایرانی واقعاً بالاست.
لژیونر پیشین والیبال ایران تصریح کرد: من 22ساله بودم که به ایتالیا رفتم و همان سال 20هزار دلار گرفتم که معادل 15میلیون تومان بود. از این مبلغ حدود 4میلیون تومان به باشگاه من در ایران رسید و در مجموع 10میلیون برای من باقی ماند. در حالی که اگر در ایران بازی می‌کردم 13میلیون می‌گرفتم. بهنام محمودی گفت:‌ در سال‌ نخست حضور در اروپا، استرس زیاد و منافع مالی کمی وجود دارد ولی اگر بازیکنی عملکرد خوبی داشته باشد به اعتبار و پول خوبی خواهد رسید.
وی در پایان به تأثیر حضور خود در سری A ایتالیا اشاره کرد: بعد از بازگشت من به ایران، پار کی وون به ایران آمد و سیستم آنالیز را وارد کشور کرد که برخی از مربیان سنتی ایرانی، او را مسخره می‌کردند. به نظر من با حضور میلاد عبادی‌پور و جواد معنوی‌نژاد در اروپا، انقلابی در والیبال ایران ایجاد خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی