[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۴۵
  • دوره جدید

یادداشت روز، روزنامه شیراز نوین

سلام آقای شهردار

شیرازنوین - محمود شبان سروستانی

 Mahmood.shaban39@gmail.com

سلام آقای شهردار چند سالی است که شما را می شناسم، تقریباً از زمانی که سکان شهرداری شیراز را به‌دست گرفتید، شما را آدمی جهادی می‌دیدم، کسی که در بحث کارهای اجرایی کم نمی آورد، کسی که مرکب در گل مانده عملیات عمرانی شیراز را به حرکت درآورد و بی‌انصافی است اگر بگوییم در این خصوص موفق نبودید. 
آقای شهردار، یادتان هست روزهای ابتدایی روی کارآمدن همین شورای چهارم را، آن زمانی که آقایان کمر به تغییر شهردار بسته بودند همان روزها در نشستی مشورتی خبرنگاران با انتقاد شدید از شورای جدید تمام‌قد به حمایت از شما برخاستند و شاید یکی از عوامل، ابقای شما شدند‌، چون در آن برهوت کم‌کاری و اجرای فرسایشی پروژه ها شما حرکتی پرشتاب ایجاد کرده بودید و تنها 3 سال از دوران مدیریت شما می‌گذشت‌. آقای شهردار امروز هم شورای چهارم جایش را به شورایی دیگر داده و امروز هم بحث تغییر شهردار مطرح شده که البته این حق مسلم و قانونی شوراست. آقای شهردار کاش این بار هم شما سعه صدر پیشه می کردید و سکوت اختیار می کردید، بنده را ببخشید ولی هر چه فکر می‌کنم موضع‌گیری و دفاع همه‌جانبه شما از عملکردتان را درک نمی‌کنم. در جایی گفتید مردم خودشان قضاوت کنند. در نظام مدیریت شهری ما شهردار غیرمستقیم و توسط منتخبان مردم که همان اعضای شورای شهر هستند انتخاب می‌شود که همان انتخاب مردم می‌شود. آقای شهردار کاش این بار هم سکوت می کردید و به انتخاب مردم احترام می‌گذاشتید، و اجازه می دادید باز هم مردم خود قضاوت کنند، البته قبول دارم که در فضای کنونی حرف‌های سختی هم گفته می شود ولی بعضی اوقات پاسخ ندادن بهترین دفاع است. راستی می دانید چرا در خصوص تعویض شما، خبرنگاران ورود نکردند؟
اشتباه نکنید هیچ مخالفتی با شما نداریم، بلکه امروز و با گذشت 7 سال از مدیریت شما، اعتقادمان بر این است که مدیریت یک فرصت است و باید به دیگر افراد هم داده شود، ولی ای کاش سکوت می کردید و هیچ دفاعی از خود نمی‌کردید.              «خداحافظ آقای شهردار»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی