[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

از واژگونی کامیونت تا ال نود در شیراز، روزنامه شیراز نوین

در روز شنبه خودرو کامیونت حامل آسفالت در کمربندی احمدآباد و خودرو ال 90 در جاده کیان آباد، واژگون شد.
در ساعت 13:24 روز شنبه، گزارش واژگونی یک دستگاه خودرو کامیون حامل آسفالت از طریق تماس شهروندان با سامانه 125 به مرکز فرماندهی اعلام شد و به دنبال آن آتش نشانان از ایستگاه 14 به سرعت خود را به محل حادثه واقع در کمربندی احمدآباد رساندند.
در این حادثه خودرو کامیون پس از انحراف از مسیر اصلی، واژگون و باعث نشت گازوئیل در سطح آسفالت می‌شود. آتش نشانان پس از رسیدن و ایمن سازی محل، نسبت به پاک‌سازی نشتی روغن و گازوئیل خودرو اقدام کرده و بعد از آن، مرحله بارگیری آسفالت و برگرداندن خودرو به حالت اولیه انجام 
شد.
لازم به ذکر است به صورت همزمان، به منظور پیشگیری و اطفا در صورت بروز حریق خودرو، آتش نشانان به وسیله یک رشته آبدهی در آماده باش کامل بودند.
همچنین در حادثه دیگری در ساعت 11:46، خودرو ال90 در جاده شهرک میانرود به سمت کیان آباد واژگون شد. این عملیات توسط آتش نشانان ایستگاه 17 با ایمن سازی محور، برگرداندن خودرو به حالت اولیه به وسیله تشک امدادی و برداشتن بست باتری خودرو انجام شد. در این حادثه سه نفر در خودرو گرفتار شده بودند که توسط حاضران در محل از خودرو خارج شده و یک نفر از آنها که مرد جوان 17ساله‌ای بود به مراکز درمانی انتقال داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی