[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

چند خبر کوتاه از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از سیده شهناز السادات موسوی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز ستاد ثبت نام دانش آموزان ناحیه یک آغاز به کار کرد. وی اظهار داشت: ثبت نام پایه هفتم مدارس دخترانه (متوسطه اول) ناحیه یک شیراز برای سال تحصیلی(جدید) 97-96 به صورت الکترونیکی و صرفاً از طریق مراجعه به سامانه پیش ثبت نام به آدرس samaneh.farsedu.ir انجام خواهد شد. لذا اولیای محترم می‌بایست از روز شنبه 24تیر لغایت پنجشنبه 30تیر با مراجعه به سامانه یادشده و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند.
* کسب 10رتبه از 13رتبه کشوری جشنواره هنرهای تجسمی توسط هنرآموزان و هنرجویان هنرستان‌های ناحیه یک شیراز.
* تجلیل از مسئولان آموزش و پرورش ناحیه یک در راستای اجرای طرح شهر فرزانگان توسط معاونت شهرداری شیراز. 
* جلسه مدیران مدارس متوسطه دوم در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز با موضوعات پیرامون قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام دانش آموزان و کلاس‌های فوق برنامه برگزار شد.
* اطلاعیه: در راستای بزرگداشت هفته عفاف و حجاب، به آگاهی می‌رساند مراسم افتتاحیه جشنواره مردمی عفیف آباد در روز پنج شنبه 22/4/96 ساعت 18 در بلوار بعثت، بوستان بعثت برگزار می‌گردد. در ضمن جشنواره و نمایشگاه تا روز 27/4/96 از ساعت 18 تا 24 جهت بازدید فعال خواهد بود.
* درخشش هنرجوی آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز در مسابقات علمی کاربردی هنرستان‌های کاردانش کشور.
اکبرپورکارشناس مسئول فنی و حرفه‌ای ناحیه یک گفت: در مسابقات علمی کاربردی هنرجویان هنرستان‌های کاردانش سراسر کشور در 4مرحله هنرستان، منطقه، استان و کشوری در 35رشته تحصیلی برگزار شد و خانم مریم نوسنجانی در رشته تصویربرداری از هنرستان شهید کامیاب ناحیه یک شیراز، مقام سوم کشور کسب کرد. 
* انصاری کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز از کسب نایب قهرمانی مسابقات شطرنج کشور توسط دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی صالحی خبر داد. از تلاش و زحمات مربی تیم آقای صدرایی و سرپرست تیم آقای اکرمی و مدیر آموزشگاه آقای حبیبی تشکر و قدردانی می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی