[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز شاید دلتان بخواهد به حال خودتان گذاشته شوید و در عالم فکر و خیال فرو بروید. بیکار نشستن در خانه و خواندن کتاب مورد علاقه تان شاید به نظرتان بهترین کاری باشد که امروز می‌توانید انجام دهید و دلتان هم نمی خواهد کسی مزاحمتان شود. سر و صداهای اطرافتان و درخواست هایی که اطرافیانتان از شما دارند برایتان خیلی آزاردهنده هستند و ترجیح می دهید وقت خود را در تنهایی بگذرانید.

اردیبهشت

امروز مسائل مادی باعث نگرانی شما شده اند. در حالی که ممکن است خیلی هم خوب پیش بروید، احساس امنیت نمی کنید و فکر می کنید که شاید با کمبود منابع مالی مواجه شوید. سعی کنید نگاهی منطقی به وضعیت فعلی خود داشته باشید. امروز برخی از اطرافیانتان از شما انتظار دارند که بخشی از وقت و انرژی خود را صرف آنها بکنید و این موضوع اصلاً برایتان خوشایند نیست.

خرداد

امروز شما خیلی بیشتر از همیشه دوست دارید تنها بمانید. با وجود این که از قبل دعوت هایی را پذیرفته اید، حالا که موعد آنها فرا رسیده است می بینید هیچ تمایلی به شرکت در آنها ندارید. شاید ترجیح بدهید وقت خود را صرف کار کردن در محل کارتان و یا رسیدگی به پروژه های شخصی‌تان کنید، اما این را هم در نظر داشته باشید که بدقولی می تواند به وجهه اجتماعی شما ضربه وارد کند.

تیر

با وجود این که شما فردی اجتماعی هستید که از بودن در کنار دیگران لذت می برد، امروز ترجیح می دهید تنها باشید. زیاد حال و حوصله ندارید  و فشار و استرس ناشی از نگرانی های حرفه ای و مسائل کاری شما را آزار می‌دهند. شما به استراحت نیاز دارید، اما با کمی پیاده روی هم می توانید بخشی از تنشی که احساس می کنید را تخلیه کرده و خیلی بهتر شوید. 

مرداد

شما خیلی وقت ها از تنهایی لذت می برید، اما امروز خیلی انزوا طلب تر از همیشه شده‌اید. شاید دوستانتان شما را به میهمانی ها و انجام تفریحات مختلف دعوت کنند، با این حال احتمال این که دعوت آنها را بپذیرید خیلی کم است و حتی اگر بخواهند زیاد اصرار کنند از دستشان ناراحت خواهید شد. امروز شاید بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید ورزش کردن باشد. 

شهریور

امروز بدون هیچ دلیل قابل درکی تنش را در فضای اطراف خود احساس می کنید. اعضای خانواده با مشکلاتی درگیر هستند که خودشان هم نمی توانند توضیح دقیقی در مورد آن بدهند. طبیعتاً شما سعی خواهید کرد حالشان را خوب کنید، اما احتمال این که در انجام این کار موفق بشوید خیلی کم است. اگر آنها واکنش مورد انتظارتان را از خود نشان ندادند ناراحت نشوید.

مهر

درست وقتی که فکر می کنید همه چیز در محل کارتان روبراه است، یک نفر از همکارانتان سنگی سر راهتان خواهد انداخت که همه محاسبات شما را به هم خواهد زد. شاید این کار او باعث عصبانیت شما شود، اما باید تمام سعی خود را بکنید که با نتایجی که پیش آمده اند به بهترین شکل ممکن مواجه شوید. به طور کلی هم شما امروز کمی عصبی تر از همیشه به نظر می رسید. 

آبان

شما شب گذشته خواب های زیادی دیده اید که توصیه می کنیم صبح وقتی از خواب بیدار می شوید رویاهایتان را یک جا یادداشت کنید تا بعداً دوباره نگاهی به آنها بیندازید. خواب هایی که دیده اید مسائل زیادی را در مورد وضعیت فعلی شما به شما خواهند گفت، شاید هم بتوانند ایده هایی برای بعضی پروژه های کاری در آینده به شما بدهند. امروز ممکن است سوالاتی در رابطه با مسائل مالی و وضعیتی که در آن قرار گرفته اید برای شما پیش بیایند. 

آذر

امروز یکی از نزدیکانتان خیلی ناراحت و درهم به نظر می رسد و انگار موضوع مهمی فکرش را درگیر کرده است و باز کردن سر صحبت با او چندان راحت به نظر نمی رسد، چون هیچ تمایلی به حرف زدن از خودش نشان نمی دهد. این رفتار او را به خودتان نگیرید، چون جریان هیچ ارتباطی به شما ندارد. اگر او دوست ندارد در مورد مشکلش حرف بزند اجازه بدهید راحت باشد. خود شما هم امروز کمی بداخلاق شده اید.

دی

امروز شما کمی حالت عصبی و نگران دارید، اما احتمالاً خودتان هم دلیل آن را نمی دانید. بگذارید در حل این معما کمکتان کنیم، دلیل این حال شما وضعیت کیهانی موجود است. سر و صداهای ناگهانی شما را عصبی می کنند و کوچک ترین حرف هایی که بی هیچ منظوری گفته شده اند هم می توانند باعث ناراحتی‌تان شوند. به همین دلیل هم ممکن است که روابطتان با دیگران امروز زیاد خوب پیش نروند.

بهمن

فعالیت زیادی که در محل کارتان دارید وقت زیادی از شما خواهد گرفت، اما برایتان لذت‌بخش نیز هست. امروز با وجود این که دوستانتان از شما دعوت می کنند با آنها بیرون بروید میل چندانی به رفتن با آنها احساس نمی کنید. امروز اصلاً صبر و حوصله ندارید و اتفاقاتی که معمولاً برای شما ناراحت کننده نیستند خیلی زود باعث ناراحتی‌تان خواهند شد. 

اسفند

رها کردن یک وابستگی که هنوز برای شما اهمیت زیادی دارد، اما موج غافلگیر کننده ای از هیجان و انرژی را به زندگی شما وارد کرد. خوشبختانه شما آمادگی لازم برای دفاع کردن از برنامه های خود به صورت منطقی در برابر حملات غیرمنتظره را خواهید داشت. با وجود این که قرار گرفتن در مرکز توجه و نگاه های کسانی که شما را زیر نظر دارند معمولاً برای شما اهمیت چندانی ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی