[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۵
  • دوره جدید

مأموریت روابط عمومی‌ها در شبکه‌های اجتماعی، روزنامه شیراز نوین

 ایرنا: مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با اشاره به سیر رو به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در عصر اطلاعات، نمی‌توان شبکه‌های اجتماعی را نادیده گرفت و از این رو، حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی و معرفی خدمات و دستاوردهای دستگاه‌ها به مردم از دریچه تلفن همراه، ماموریتی اجتناب ناپذیر برای فعالان عرصه روابط عمومی است.
 دکتر سید آیت الله رزمجو این سخنان را روز دوشنبه در نشست مشترک مدیران رسانه‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های مختلف استان فارس که به ابتکار روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد، بیان کرد. 
مشاور استاندار فارس گفت: انتظار می‌رود روابط عمومی‌ها با حضور فعال در تبیین و معرفی خدمات دولت، نقش اثرگذارتری در دولت دوازدهم داشته باشند. 
رزمجو با قدردانی از فعالیت رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در خلق حماسه و مشارکت گسترده مردم استان فارس در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه امسال گفت: باید تلاش کنیم که فضای شاداب و پرنشاط استان فارس را تقویت کنیم. 
وی ادامه داد: با توجه به در پیش رو بودن هفته دولت در شهریورماه امسال، انتظار است که روابط عمومی‌ها در تعامل سازنده با رسانه‌ها، خدمات و عملکرد دولت یازدهم در حوزه‌های مختلف را به اطلاع مردم برسانند. 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با تاکید بر اهمیت تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه گفت: جامعه‌ای که امیدوار نیست، نمی تواند حرکت پویا و پرنشاطی داشته باشد و در این جامعه، خبری از نوآوری و خلق ایده‌های نو نیست؛ بنابراین رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در ایجاد چنین فضای مطلوبی در جامعه نقش مهمی ایفا می‌کنند. 
مشاور استاندار فارس با بیان این که دولت یازدهم خدمات گسترده‌ای را به مردم این استان ارائه کرده است، گفت: بنا بر گزارش مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری این استان در سال 95 از12.1 به 11.4 درصد کاهش یافته است و این دستاورد مهم پس از 12 سال استان فارس را در زمره استان هایی قرار داده است که وضعیت بهتری نسبت به متوسط کشور دارند. 
وی با اشاره به بهره برداری از طرح‌های بزرگ همچون ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز (میانرود) پس از 22 سال به همت دولت یازدهم، بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا، سد چشمه عاشق شهرستان نی ریز و ... گفت: روابط عمومی‌ها باید ابعاد و اهمیت فعالیت‌های صورت گرفته در استان فارس در دولت یازدهم را به خوبی برای مردم تبیین کنند.
در این نشست صمیمی، شماری از مدیران رسانه‌ها و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های مختلف استان فارس به طرح دیدگاه‌ها و نظرات خود برای تقویت ارتباط دوجانبه و نقش آفرینی مثبت در مسیر توسعه استان پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی