[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

رازگشایی از شش قتل در کرمان مجرم سابقه‌دار قاتل سریالی است، روزنامه شیراز نوین

رکنا: رئیس پلیس استان کرمان از دستگیری 3قاتل و شرور فراری طی 24ساعت گذشته در شهرستان‌های رودبار جنوب، فهرج و جیرفت خبر داد.
سردار رضا بنی اسدی فر، رئیس پلیس استان کرمان در تشریح عملیات پلیس رودبار جنوب گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان مردی را که 10سال پیش مرتکب چهار فقره قتل مسلحانه شده بود، دستگیر کردند.
این مقام انتظامی افزود: متهم که از مجرمان سابقه دار است، چهار فقره قتل مسلحانه، شرارت و اخلال در نظم عمومی، سرقت مسلحانه خانه، تیراندازی ایذایی، تیراندازی منجر به جرح و حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز را در پرونده خود دارد.
وی از دستگیری قاتل فراری دیگری درشهرستان فهرج خبر داد که در دی سال گذشته برادر خود را به قتل رسانده بود.
بنی اسدی فر در خصوص عملیات پلیس شهرستان فهرج اظهار داشت: در دی سال گذشته در پی وقوع یک فقره قتل خانوادگی و کشته شدن فردی توسط برادرش، با انگیزه اختلافات مالی در بخش نگین کویر شهرستان فهرج تیمی از کارآگاهان پلیس این شهرستان برای پیگیری پرونده و دستگیری متهم تشکیل شد.
وی گفت: پس از شش ماه، مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی و همکاری مأموران پلیس آگاهی شهرستان زاهدان قاتل در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.
بنی اسدی فر در تشریح عملیات دستگیری قاتل فراری در شهرستان جیرفت نیز عنوان کرد: در ایام نوروز سال95 در یکی از روستاهای توابع این شهرستان فردی به علت اختلافات قبلی با سلاح گرم غیرمجاز اقدام به تیراندازی به سمت سه نفر جوان کرد که متأسفانه در این حادثه یکی از آنان زخمی و به علت شدت جراحات وارده جان باخت.
وی خاطر نشان کرد: قاتل سرانجام پس از گذشت یک سال توسط کارآگاهان پلیس شهرستان جیرفت با انجام یک عملیات خاص اطلاعاتی و انتظامی در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان دستگیر شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده صراحتاً به جرم خود اعتراف کردند و پس از سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
وی افزود: در این سه عملیات دو قبضه سلاح غیرمجاز و مقادیری مهمات کشف شد.
رئیس پلیس استان کرمان با اشاره به ابراز رضایت و خوشحالی مردم استان از این اقدام قاطع پلیس، گفت: با توجه به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت و آرامش روانی در جامعه است، نیروی انتظامی به هیچ وجه اجازه جولان دادن به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی