[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۵
  • دوره جدید

کلانتری: او سرباز سپاه است منتظر عالیشاه هستیم، روزنامه شیراز نوین

فارس: سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: «نامه‌نگاری‌ها انجام شده و منتظر هستیم تا عالیشاه یک نیم‌فصل در تیم ما بازی کند، امید عالیشاه سرباز سپاه است.»
علی کلانتری در رابطه با وضعیت تیم فجر سپاسی در فصل جدید رقابت‌های لیگ یک اظهار داشت:
به نظرم شرایط فجر سپاسی شیراز نسبت به سال گذشته خیلی خوب است. چون امسال از حمایت همه جانبه مسئولان شیراز برخوردار هستیم و از امکاناتی که در اختیار ما گذاشتند جا دارد تشکر کنم و امیدواریم با توجه به اینکه تمرینات را خیلی خوب شروع کردیم امسال جزو مدعیان باشیم.
وی در خصوص وضعیت امید عالیشاه در تیم فجر سپاسی شیراز گفت: امید عالیشاه سرباز سپاه است و با توجه به اینکه نمی‌تواند در تراکتور بازی کند، نامه‌نگاری‌ها انجام شده تا یک نیم‌فصل در فجر سپاسی شیراز بازی کند. امسال یک بازیکن شبیه امید عالیشاه نیز در تیم ما حضور دارد. پاپی در تمرینات شرکت می‌کند. از نحوه تمرینات پاپی راضی هستم. امیدوارم امید عالیشاه با تصمیم خودش به تیم فجر سپاسی بیاید و به هر حال او سرباز سپاه است. اگر به تیم ما نیاید باید یک نیم‌فصل بازی نکند. به نظرم این لطمه می‌زند چون از شرایط فوتبال دور خواهد ماند. امیدوارم هر چه زودتر تصمیم خودش را بگیرد. از دو جهت می‌تواند این انتقال خوب باشد چراکه هم ما از عالیشاه استفاده می‌کنیم و هم عالیشاه از فوتبال دور نخواهد ماند.
وی ادامه داد: دوشنبه یا سه‌شنبه مشخص می‌شود که می‌‌آید یا نه. همه چیز به تصمیم عالیشاه بستگی دارد. نامه نگاری‌ها انجام شده ولی به احتمال زیاد عالیشاه در تمرینات فجر سپاسی شرکت می‌کند.
کلانتری در پایان افزود: سال قبل تیم فجر برای سقوط نکردن از لیگ یک می‌جنگید. به هر حال مشکلات زیادی داشتیم. خوشحالم امسال مدیران ورزشی استان به فکر فجر هستند. با توجه به صحبت‌های انجام شده برنامه سه ساله داریم که در لیگ برتر حضور پیدا کنیم دوست داریم امسال در لیگ یک جزو مدعیان لیگ باشیم. لیگ یک همیشه جذاب بوده. امسال هفت یا هشت تیم مدعی هستند. امیدوارم با نفراتی که جذب کردیم فصل خوبی را سپری کنیم. منتظر عالیشاه هستیم تا به تیم ما اضافه شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی