[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت گاز فارس عنوان كرد توسعه گازرسانی در فارس با الگوی پیمان‌سپاری، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شركت ملی گاز استان فارس گفت: سال گذشته توسعه خدمات گازرسانی در فارس با استفاده از الگوی جدید «پیمان‌سپاری» دنبال و موفقیت‌های خوبی كسب شد.
به گزارش شیرازنوین، به نقل از روابط عمومی شركت ملی گاز فارس، هوشنگ محمدی با اشاره به قدردانی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از اقدامات انجام شده در فارس، گفت: پیمان‌سپاری الگویی است كه توسط شركت گاز فارس طراحی شده و طی آن پروژه‌ها بدون نیاز به منابع دولتی یا بانكی اجرا می‌شود.
وی همچنین تداوم گازرسانی به شهرها و روستاهای استان فارس طی 4 سال گذشته را یادآور و متذكر شد: در این مدت 26 شهر معادل 41 درصد شهرهای فارس و 801روستا یعنی 133 درصد از روستاهای این استان از نعمت گاز بهره مند شدند‌.
محمدی با بیان اینکه تا ابتدای سال 92 در بخش صنعت 4509 واحد در استان فارس از گاز بهره‌مند بود، گفت: طی 4 سال گذشته شاهد رشد 39 درصدی تعداد واحدهای صنعتی بهره‌مند از انرژی گاز طبیعی در فارس بودیم؛ این یعنی یك هزار و 760 واحد صنعتی به شبكه سراسری گاز پیوستند.
وی در خصوص بهترین رویداد سال 95 شركت گاز فارس نیز گفت: به دنبال جاری شدن سیل در زمستان 95، گاز مشتركان شهرستان جهرم قطع شد كه كارشناسان و نیروهای این شركت موفق شدند در كمتر از 24 ساعت با اجرای 500 متر لوله‌گذاری، اتصال را مجددا برقرار كنند.
مدیرعامل شركت ملی گاز استان فارس یادآور شد كه علی‌رغم حجم گسترده عملیات گازرسانی در سال 95 حتی یك مورد نیز وقوع حادثه برای شبكه و كاركنان این شركت گزارش و ثبت نشده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی